My story


Nastoletnia Karolina dowiaduje się, że jest adoptowana. Razem z nowym bratem po skończonej szkole wyjeżdża do Niemiec, by poznać swoją prawdziwą mamę i razem zamieszkać. W nowym kraju czekają na nią nowe wyzwania, przyjaźnie, miłość i kto wie? Może spełni swoje marzenia?


Karolina to prawie zwyczajna nastolatka, z tą różnicą, że jest mega gwiazdą. Razem ze swoją siostrą, która pełni rolę jej stylistki i szwagrem który jest jej osobistym ochroniarzem rusza na podbój Europy. To tutaj czekają na nią jej najlepsze chwile życia i ciekawe znajomości, a co za tym idzie: Kłopoty...


Ekipa DSDS przyjeżdża na Karaiby do miasteczka Willemstad, gdzie mają nakręcić kolejny etap zmagań kandydatów do tytułu nowej gwiazdy. Mieszka tutaj również Taylor Shay- miejscowa wokalistka, która co wieczór występuje w pobliskim klubie. Tajemnica skrywana przez 17 lat ujrzy światło dzienne i zaszokuje nie tylko ją, ale również całą ekipę DSDS. Jak teraz dziewczyna sobie poradzi? I co ma z tym wspólnego Dieter Bolhen?


Po śmierci swojej niedoszłej dziewczyny, Bill Kaulitz przysiągł, że na własną rękę spróbuje wyjaśnić tajemnice katastrofy. Z pomocą przyjaciół, zbliża się coraz bardziej do odkrycia prawdy, jednak co będzie, kiedy połączy wszystkie kawałki ze sobą i wkroczy w niebezpieczny świat, gdzie rządzą narkotyki, wyścigi i przemoc? Czy Taylor - niewinna 17latka faktycznie była tym kim była, czy ukrywała swoje drugie ''ja''? Czy Bill narazi swoich bliskich jak i zespół na niepotrzebne niebezpieczeństwo i najważniejsze: Czy po odkryciu prawdy nadal będzie kochał Taylor?


Co byś zrobił, gdyby nagle, z dnia na dzień doszedł do ciebie list od anonimowego adresata? Nie, nie zwyczajny list... List,w którym nieznajoma Ci osoba opisała wszystko to co leży jej na duszy, list, który zaczyna śnić Ci się po nocach, zmuszając do nierealnego wyścigu z czasem. Zastanawiałeś się co jest nagrodą w tej grze? Ludzkie życie. Jedno ludzkie istnienie. Jesteś gotowy zagłębić się w tę historię, rozpocząć walkę z samym sobą? Bo to właśnie MY jesteśmy tymi osobami, które popychają nas do czynów... za które przyjdzie nam gorzko zapłacić.
9 dni, 9 listów,216 godzin...i ty.

Czas rozpocząć grę.

6) Secret
( współpraca z Jesica Evans )

Codziennie przeżywam koszmar. Koszmar o którym nikt nie ma pojęcia, który ukrywam głęboko w swoim sercu. W końcu postanawiam odciąć się od bólu i upokorzeń, zakładając blog z opowiadaniem o zespole, który kilka razy uratował mi życie-One Direction. Chwila moment i wszystko potoczyło się jak śnieżna kula, szybko i bezboleśnie. Całość uległa zmianie. Poznałam życie o którym nic nie wiedziałam i znałam jedynie z bajek. Życie pełne radości, miłości i uśmiechu. Do czasu. Nikt z nowo poznanych mi osób nie zna mojego sekretu, który pod żadnym pozorem nie może wyjść na światło dzienne. Zaczynają się kłamstwa i oszustwa, aż w końcu dołącza do tego strach i to on zmusza mnie do podjęcia ostatecznej decyzji. Co będzie, kiedy nie zdążę powiedzieć przyjaciołom i JEMU o swoich problemach, a wszystko wyjdzie na jaw przez jeden nic nieznaczący na pierwszy rzut oka czyn? 
''Nazywam się Danielle Jones i oto moje opowiadanie o One Direction...''


Alison to dziewczyna, którą nie interesują zasady. Kilka razy została zatrzymana przez policję za bójki lub drobne kradzieże. Jej ostatni wybryk, doprowadził do pasji przyszywanych rodziców, którzy z barku pomysłów jak okiełzać zbuntowaną córkę, proszą jej brata- jednego z członków One Direction o pomoc. Chłopak razem z zespołem stara się pomóc dziewczynie, która wplątuje się w coraz nowsze problemy, przez co doprowadza ich do białej gorączki. W końcu decydują się na radykalny krok, który ma na celu oderwanie Alison od jej środowiska i raz na zawsze zmieni jej życie... Jednak czy w nowym środowisku, Alison zazna spokoju? Czy wydarzenia z przeszłości na nowo zrujnują jej życie?

8) Perdu

Tydzień po rozpoczęciu trasy koncertowej One Direction, świat obiegła wiadomość o zejściu się Louisa i Eleanor. Alison, czując się oszukana przez chłopaka, który zaledwie kilka dni temu wyznał jej miłość, odcięła się od swojego brata i jego przyjaciół.
Rok później Alison wyjeżdża do Londynu na studia. Za dnia jest przykładną studentką literatury i kryminalistyki, a w nocy staje się jedną z najniebezpieczniejszych członkiń nielegalnych wyścigów, ściganą listem gończym w całej Europie.
 Niall, uczulony na punkcie ochrony dziewczyny, zaczyna podejrzewać w jakim środowisku obraca się jego siostra, dlatego kolejny raz stara się jej pomóc. Ale czy tym razem... zdąży na czas?

Seguel ''The future starts today, not to tomorrow''

9) [ The End]Thief

Ona - jest biedną dziewczyną, która potrzebuje pieniędzy, aby uratować siostrę.
On - jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie, nie przejmuje się niczym.
Oni - to najpopularniejszy boysband na świecie.
Co się stanie, kiedy jeden z nich zostanie... okradziony?

10) Escape

Ona - siedzi w więzieniu za obrabowanie JEGO domu,
On - ma z tego powodu wyrzuty sumienia.
Oni - nie powinni się już więcej spotkać, jednak stało się inaczej.
Część II ''Thief''

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz